Arritje të reja

 • CA200 series servo drive

 • seri EP1 modul zgjerim ON

 • CA100 seri ndihmës makinë

 • seri V800 madhe-fuqi AC vector makinë

 • seri E500 mini-type ac makinë

 • seri E280 përgjithshme vector ac makinë

më shumë
Rreth nesh

Shenzhen Simphoenix Electric Technology Co, Ltd, është një ndërmarrje private shtet-certifikuar të teknologjisë së lartë si dhe një ndërmarrje software njohur nga Shenzhen Shkencës dhe Byrosë së Informacionit. Themeluar në vitin 2004, Simphoenix është e angazhuar kryesisht në R & D, prodhimit, marketingut dhe shërbimit të produktit të kontrollit industrial. Produkti kryesor mbulon inverter, shofer ndihmës, PMSM, PLC, HMI, etj Në ditët e sotme, Simphoenix ka më shumë se treqind punëtorë dhe rrjetin e shitjes mbulon gjithë vendin dhe të tjera më shumë se 60 vende dhe rajone.

Shiko më shumë Regjistrohu

Kompania News

 • New Arrivals : CA200 Series Servo Drive

  CA200 series servo drive is an economical servo drive unit, integrating various intellectual control theories, rapid current response, humanity operation method and parameter design. It reduces the...
 • Exhibition Report SHENZHEN C-TOUCH & DISPL...

  SHENZHEN C-TOUCH & DISPLAY, SPS IPC DRIVES, DONGGUAN DMP Above three industry exhibitions in November have been successfully completed! ¤22nd Nov-24th Nov SHENZHEN C-TOUCH & DISPLAY have f...
 • New website relaunched

  Simphoenix has relaunched its new English website (www.simphoenix.com) in recent days. The new website takes logo color as the main tone. It pursues refinement and humanization in the classificati... Details
 • Ekspozita Preview Simphoenix në nëntor

  Shenzhen C-TOUCH & DISPLAY, SPS Drives IPC, Dongguan DMP Tre ekspozita e industrisë do të vijnë së shpejti Trego prodhimit inteligjente teknologji përvojën e mrekullueshme industrial Shenzhen C-touch ... Details
 • CAIMRS: Ne po përparojnë.

  SIMPHOENIX Electric Technologies u dha Përparime të CAIMRS Zhvillimi i Ndërmarrjeve Çmimin dhe Çmimin Inteligjente demonstrim. Më 16 mars, 2018, 2018 China Automatizimi Market Research s ... Details