Контакт - Шенжен Simphoenix Електрични технологија копродукции, ООД
1

Контактирајте не

адреса

Зграда, Huichao индустриски парк, 2-ри

-Ти Gushu, Xixiang, Baoan област,

Шенжен, Гуангдонг, Кина

Е-пошта

business01@sunfardrive.com

телефон

86-755-26607756

86-755-26910801

Факс: 86-755-26912599

Skype

 Азија-Gary (skype: gary21031693)

Европа-Miya (skype: Miya-продажба)

Африка-Freda (во живо: 57ba0d9c2c60b6b3)